Ubiquiti UF-MM-1G/1pck

Šifra proizvoda: 10859
Uporedi

1,639din.

Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC (1kus) UF-MM-1G/1pck.

Manufacturer

Model proizvoda

Optika

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “Ubiquiti UF-MM-1G/1pck”

Još uvek nema recenzija.

0
Korpa