Mikrotik S-3553LC20D PAIR OF SFP MODULES (1.25G SM 20KM T1310NM/R1550NM) + (1.25G SM 20KM T1550NM/R1310NM

Šifra proizvoda: 9744
Availability:

Nema na zalihama


Uporedi

8,374din.

Nema na zalihama

MikroTik S-3553LC20D komplet fiber optičkih SFP modula 1.25Gb/s (S-35LC20D + S-53LC20D) singlemode do 20km, 1000Base-BX20, LC konektori.

Manufacturer

Model proizvoda

Optika

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “Mikrotik S-3553LC20D PAIR OF SFP MODULES (1.25G SM 20KM T1310NM/R1550NM) + (1.25G SM 20KM T1550NM/R1310NM”

Još uvek nema recenzija.

0
Korpa