100% kupaca bi
preporučilo ovu
prodavnicu

Recenzije prodavnice

Hoopla.rs

Hoopla.rs

Cudy SM10GSB-20A

Šifra proizvoda: 16022
Raspoloživo:

Nema na zalihama


Uporedi

9,341din.

Nema na zalihama

Fiber optički bi-direkcioni 10Gb/s SFP+ modul 10GBASE-BX single-mode 1270nm TX / 1330nm RX / dometa do 20km (LC konektor).

EAN: N/A Šifra proizvoda: 16022 Kategorija: Oznake: , , , , , , , , ,
Manufacturer

Model proizvoda

Optika

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “Cudy SM10GSB-20A”

Još uvek nema recenzija.

Slični i povezani proizvodi…

0
Korpa