100% kupaca bi
preporučilo ovu
prodavnicu

Recenzije prodavnice

Hoopla.rs

Hoopla.rs

Cudy fiber optički 155Mb/s SFP modul

Šifra proizvoda: 13311
Raspoloživo:

Nema na zalihama


Uporedi

2,311din.

Nema na zalihama

Cudy fiber optički 155Mb/s SFP modul 100Base-SX multi-mode 850nm / 14.5dB dometa do 550m (LC konektor). SM100MA-05.

Manufacturer

Model proizvoda

Optika

Specifikacija

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “Cudy fiber optički 155Mb/s SFP modul”

Još uvek nema recenzija.

Slični i povezani proizvodi…

0
Korpa