100% kupaca bi
preporučilo ovu
prodavnicu

Recenzije prodavnice

Hoopla.rs

Hoopla.rs

Cudy fiber optički 1.25Gb/s SFP modul PD-G88

Šifra proizvoda: 13304
Raspoloživo:

Nema na zalihama


Uporedi

1,892din.

Nema na zalihama

Cudy fiber optički 1.25Gb/s SFP modul 1000Base-SX multi-mode 850nm / 7.5dB dometa do 550m (LC konektor) /// 850nm,VCSEL, MM, 0.5km, 7.5dB. SM100GMA-05.

Manufacturer

Model proizvoda

Optika

Specifikacija

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “Cudy fiber optički 1.25Gb/s SFP modul PD-G88”

Još uvek nema recenzija.

Slični i povezani proizvodi…

0
Korpa