,

Utepo SFP Single Mode Single Fiber Megabitni SFP-155M-20KM-TX/RX

Šifra proizvoda: 11515
Uporedi

5,506din.

Optical Wave Length: 1310nm/1550nm, Emission Light Power: -15~-3dBm Receiver Sensitivity: -34 dBm, Optical Fiber Type: Single mode 9/125um Optical Fiber Port: LC, Transmission Distance: Single mode 20kmProtection ESD: 1a contact discharge 3 level, 1b air discharge 3 level,Per: IEC61000-4-2Radna Temperatura: 0℃~70℃Dimenzije: 55.4mm×13.7mm×6.25mmTežina: 17g.

Manufacturer

Model proizvoda

Optika

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “Utepo SFP Single Mode Single Fiber Megabitni SFP-155M-20KM-TX/RX”

Još uvek nema recenzija.

0
Korpa