,

Utepo SFP Single Mode Dual Fiber Megabitni SFP-1.25G-20KM

Šifra proizvoda: 11511
Uporedi

3,660din.

Optical Wave Length: 1310nm, Emission Light Power: -15~-3dBm Receiver Sensitivity: -34 dBm, Optical Fiber Type: Single- mode 9/125um Optical Fiber Port: LC, Transmission Distance: Single-mode 20km Protection ESD: 1a contact discharge 3 level, 1b air discharge 3 level, Per: IEC61000-4-2Radna Temperatura: 0℃~70℃Dimenzije: 55.4mm×13.7mm×6.25mmTežina: 17g.

Manufacturer

Model proizvoda

Optika

Specifikacija

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “Utepo SFP Single Mode Dual Fiber Megabitni SFP-1.25G-20KM”

Još uvek nema recenzija.

Možda će vam se svideti …

0
Korpa