,

Planet MGB-LX


Uporedi

3,415din.

SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module, IEEE 802.3z 1000BASE-LX, Single mode, Connector – LC, Wavelength- 1310nm, Maximum Distance – 10km.

Šifra proizvoda: 10042 Kategorije: , Oznake: , , , , , , , , ,
Manufacturer

Model proizvoda

Optika

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “Planet MGB-LX”

Još uvek nema recenzija.

0
Korpa