,

Planet MFB-TF20

Šifra proizvoda: 10044
Uporedi

4,271din.

100BASE-FX SFP Transceiver, PHY Type 100Base-FX, Fiber Type Single Mode, Connector LC, Wavelength 1310nm, Maximum Distance 20km, Operating Temperature -40 ~ 75 degrees C.

Manufacturer

Model proizvoda

Optika

Specifikacija

 

Uputstvo

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “Planet MFB-TF20”

Još uvek nema recenzija.

Možda će vam se svideti …

0
Korpa