,

Media Converter FT-806B20-EU


Uporedi

7,075din.

10/100Base-TX to 100Base-FXBridge Media Converter. Fiber-optic: WDMSC / Single Mode / 20km. Optic Wavelength: TX: 1550nm; RX: 1310nm.

Manufacturer

Model proizvoda

Optika

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “Media Converter FT-806B20-EU”

Još uvek nema recenzija.

0
Korpa