100% kupaca bi
preporučilo ovu
prodavnicu

Recenzije prodavnice

Hoopla.rs

Hoopla.rs
,

Dahua PFT3960

Šifra proizvoda: 6256
Uporedi

Industrijski SFP modul; 1.25Gbps; Single mode-mode 1310/1550nm; Single fiber bi-directional transmission; 2km; LC konektor; Radna temperatura -40°C~85°C.

5,738din.

Industrijski SFP modul; 1.25Gbps; Single mode-mode 1310/1550nm; Single fiber bi-directional transmission; 2km; LC konektor; Radna temperatura -40°C~85°C.

EAN: 8057457610643 Šifra proizvoda: 6256 Kategorije: , Oznake: , , , , , , , , ,
Težina 0.05 kg
Manufacturer

Model proizvoda

Optika

Specifikacija

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “Dahua PFT3960”

Još uvek nema recenzija.

Slični i povezani proizvodi…

0
Korpa