100% kupaca bi
preporučilo ovu
prodavnicu

Recenzije prodavnice

Hoopla.rs

Hoopla.rs
,

Dahua PFT3950

Šifra proizvoda: 6254
Uporedi

Industrijski SFP modul; 1.25Gbps; Multi-mode 850nm; Double fiber; 500m; LC konektori; Radna temperatura – 40°C~85°C.

5,622din.

Industrijski SFP modul; 1.25Gbps; Multi-mode 850nm; Double fiber; 500m; LC konektori; Radna temperatura – 40°C~85°C.

EAN: 5902887036620 Šifra proizvoda: 6254 Kategorije: , Oznake: , , , , , , , , ,
Težina 0.05 kg
Manufacturer

Model proizvoda

Optika

Specifikacija

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “Dahua PFT3950”

Još uvek nema recenzija.

Slični i povezani proizvodi…

0
Korpa