,

DAHUA PFT3920

Šifra proizvoda: 10256
Uporedi

5,153din.

Industrijski SFP modul; 155Mbps; Single mode-mode 1550/1310nm; Single fiber bi-directional transmission; 20km; LC konektor; Radna temperatura -40°C~85°C.

Šifra proizvoda: 10256 Kategorije: , Oznake: , , , , , , , , ,
Manufacturer

Model proizvoda

Optika

Specifikacija

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “DAHUA PFT3920”

Još uvek nema recenzija.

Možda će vam se svideti …

0
Korpa