,

Cudy SM100GSB-20A

Šifra proizvoda: 13991
Uporedi

1,819din.

Cudy fiber optički bi-direkcioni WDM 1.25Gb/s SFP modul 1000Base-BX-D single-mode 1310nm TX / 1550nm RX / 12.5dB dometa do 20km (LC konektor) /// 1.25Gb/s, 1310Tx/1550Rx FP 20km, 12.5dB.

Manufacturer

Model proizvoda

Optika

Specifikacija

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “Cudy SM100GSB-20A”

Još uvek nema recenzija.

Slični i povezani proizvodi…

0
Korpa