,

Cudy fiber optički 155Mb/s SFP modul PD-E39-20

Šifra proizvoda: 13305
Uporedi

1,717din.

Cudy fiber optički 155Mb/s SFP modul 100Base-LX single-mode 1310nm / 21dB dometa do 20km (LC konektor) PD-E39-20.

Manufacturer

Model proizvoda

Optika

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “Cudy fiber optički 155Mb/s SFP modul PD-E39-20”

Još uvek nema recenzija.

Možda će vam se svideti …

0
Korpa