,

Cudy fiber optički 10Gb/s SFP+ modul single-mode 1310nm do 10km

Šifra proizvoda: 13310
Uporedi

7,182din.

Cudy fiber optički 10Gb/s SFP+ modul single-mode 1310nm do 10km, 10GBase-LR, LC konektori. SM10GSA-10.

Manufacturer

Model proizvoda

Optika

Specifikacija

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “Cudy fiber optički 10Gb/s SFP+ modul single-mode 1310nm do 10km”

Još uvek nema recenzija.

Možda će vam se svideti …

0
Korpa