100% kupaca bi
preporučilo ovu
prodavnicu

Recenzije prodavnice

Hoopla.rs

Hoopla.rs
,

Optički providni optički kabl montažu 2 vlakna

Šifra proizvoda: 14314
Uporedi

41din.

Optički kabl, providni 1km na rolni (bez konektora). Single mode, OS2 standard. Slabljenje: 1310nm, ≤ 0.4dB/km 1550nm ≤ 0.3 dB/km. Ugradna temperatura: -20~+60.Radna temperatura: -40~+70.

Manufacturer

Model proizvoda

Kablovi

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “Optički providni optički kabl montažu 2 vlakna”

Još uvek nema recenzija.

Slični i povezani proizvodi…

0
Korpa